Standard.al

Robert Pattinson infektohet me koronavirus

0

Pas një raportimi të hershëm të enjten që Warner Bros anuloi xhirimet e “The Batman” për shkak se një anëtar i ekipit doli pozitiv me koronavirus, zbulohet se personi në fjalë është ylli i filmit, aktori britanik Robert Pattinson, shkruan New York Post.

Burimet thanë për Vanity Fair se megjithëse Warner Bros po e mban të fshehur emrin, ylli kryesor i “Tenet” doli pozitiv për COVID-19.

Warner Bros tha në një deklaratë se “Një anëtar i ekipit të “The Batman” ka rezultuar pozitiv për COVID-19 dhe është izoluar në përputhje me protokollet e vendosura. Xhirimet janë ndërprerë përkohësisht”.

“Batman” është vendosur të publikohet në tetor 2021, pasi kishte riflluar xhirimet para pak ditësh, para ndërprerjeve të fundit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.