Standard.al

Meta uron Ambasadorin Shaban Muratit me rastin e 75-vjetorit: Jetë të gjatë e me shëndet të plotë

0

Presidenti Ilir Meta nepermjet nje postimi ne Facebook ka uruar Ambasadorin Shaban Muratit, ne 75 vjetorin e tij.

Postimi i plote:

Nuk është kurrë vonë për të uruar një ditëlindje!
Urimet më të përzemërta me rastin e 75-vjetorit Ambasador Shaban Muratit, një prej diplomatëve tanë më të shkëlqyer, intelektualit të angazhuar dhe publicistit penëartë, gjithmonë në mbrojtje të çështjes shqiptare!
Jetë të gjatë e me shëndet të plotë Ambasador! 💐

Fotografia e Ilir Meta

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.