Standard.al

“Opozita e Bashkuar do firmosë fundin e Rilindjes në pranverën më shpresëdhënëse të 30 viteve demokraci”

0

Deputeti Lefter Maliqi ka postuar në Facebook një video të Presidentit Ilir Meta, në atë kohë kryetar i LSI, në fushatën e zgjedhjeve parlamentare të vitit 2005.

Bashkëngjitur videos, Maliqi shkruan:

Ramziu ka frikë edhe nga armiqtë e padukshëm brenda PS-së, imagjinoni tmerrin që ndjen nga ata të dukshmit…
PD-LSI, OPOZITA E BASHKUAR që do firmosë fundin e Rilindjes në pranverën më shpresëdhënëse të 30 viteve demokraci…
Uragani popullor nuk shuhet dot nga miliardat e krimit dhe oligarkëve që do hedhë Ramziu në fushatë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.