Standard.al

FOTO/ Aksident i rëndë në Lezhë, përfundon keq makina

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mbrëmje në hyrje të qytetit të Lezhës.

Një automjet mësohet se është përplasur me barrieren anësore të rrugës.

Raportohet se drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin, ndërkohë që i plagosuri është dërguar menjëherë në spitalin e Lezhës dhe po merr ndihmë mjeksore.

Policia ndodhet aktualisht në vendin e ngjarjes dhe po punon për shkaqet e këtij aksidenti.

Image

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.