Standard.al

Kur fillon e beson në atë çfarë thotë Spiropali/ Ja dyshja e fushatës së PS

0

Tamam siç e ka quajtur Elisa Spiropali, si “Skënderbeu i dytë”, sot kryeministri Rama ka dalë në foton që ka shpërndarë zyra e tij e shtypit, ai dhe Skenderbeu. Në takimin e PS, te restoranti i njohur i një biznesmeni mik, Edi Rama ka porositur Endri Fugën që të kujdeset për këtë foto. Ajo që tha dikur Elisa Spiropali u duk si shaka, por tani po duket fiksimi i Udhëheqësit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.