Standard.al

EMRI/ Të shtëna me armë zjarri në Zall Herr, plagosen dy të rinj

0

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur këtë mbrëmje në Zall Herr të Tiranës. Mësohet se pas një konflikti për motive të dobëta para një lokali në rrugë, një shtetas ka plagosur me pistoletë një 26-vjeçar, si dhe ka goditur me qytën e armës një 23-vjeçar.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se autori i plagosjes është shtetasi Klodian Beshiri, me detyrë komando Zall Herr.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.