Standard.al

“Detin po na i marrin, ti kthejmë sytë nga Toka”/ Maliqi “shpërthen” ndaj Ramës: Esat Toptani ka qenë lule para teje

0

Deputeti Lefter Maliqi me anë të një statusi në Facebook e ka cilësuar kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama si tradhtarin më të madh të kombit.

Maliqi thotë se Rama kufijtë tokësorë të Kosovës po ja fal serbit, ndërsa detin e Shqipërisë po ja fal grekëve.

Postimi i Maliqit:

Detin po na i marrin, ti kthejme sytë nga Toka. Ramiu ia ka marrë dorën shitjeve që nga ikonat në Francë, trojet në Kosovë për Serbinë, detin për Greqinë dhe shokët për tepsinë. Esat Toptani ka qenë lule në krahasim me kapter Ramiun.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.