Standard.al

Zbllokohet sfida mes Interit dhe Sevillës, Lukaku shënon gol

0

Zhbllokohet sfida mes Interit dhe Sevilles. Sulmuesi belg, Romelu Lukaku ka shenuar gol ne minuten e 5 nepermjet nje penalltie.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.