Standard.al

Çmenduri mes Sevillës dhe Interit/ 2 gola për 3 minuta, zikaltërit barazojnë gjithçka

0

Ndeshje e cmendur po zhvillohet mes Sevilles dhe Interit. Vetem ne pjesen e pare jane shenuar 4 gola. Dy nga De Jong per Sevilla, dhe dy per Interin nga Lukaku dhe Diego Godin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.