Standard.al

‘Përgënjeshtrohet mashtrimi çnjerëzor i narko-Policisë me vdekjen 12-vjeçarit’

0

Nga Sali Berisha.

Narkobanditë me uniformë mashtrojnë për aksidentin që shkaktoi vdekjen e 12- vjeçarit. Kriminale!

As shpirti i pafajshëm i 12-vjeçarit nuk pengon banditë me uniformë të mashtrojnë qytetarët se autoambulanca që aksidentoi me vdekje 12-vjeçarin me inicialet S.N në Bularat po transportonte një grua të sëmurë.

Gazetari nga vendngjarja përgënjeshtron mashtrimin kriminal të narkobanditëve të Edvin Hajdutit dhe gjeneral Hashashit. Ai informon se autoambulanca po ecte me shpejtësi dhe ishte bosh, pa të sëmurë! Turp! Krim!

Ndiqeni videon e tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.