Standard.al

Sherr mes të rinjve, të shtëna me armë në Vlorë…

0

Të shtëna me armë janë regjistruar ditën e sotme në qytetin e Vlorës pas një konflikti mes disa të rinjve.

Ngjarja ndodhi në lagjen “10 korriku”, ku ka mbërritur policia.

Dyshohet se është qëluar në ajër.

Aktualisht po verifikohet në terren se çfarë ka ndodhur dhe nëse ka pasur përplasje mes të rinjve, identiteti i të cilëve nuk është zbuluar ende.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.