Standard.al

Goxhaj e nxjerr me foto: Ja gabimi i INSTAT që rrëzoi plandeminë e covid-19

0

Avokati Altin Goxhaj ka publikuar ne Facebook foton ku tregohen te xdhenat e INSTAT per pandemine e covid-19.

Goxhaj shkruan se nje “gabim” i te dhenave rrezoi propaganden per ‘plandemine’.

Postimi i plote:

ERROR -404!
“GABIMI” I INSTAT QË RRËZON PLANDEMINË E COVID19(84)!

Në 2020 kanë vdekur në të njëjtin 6 mujor
404 vetë më pak se në 2019! MË PAK!!!
Atëhere pse u burgosëm & shkatërruam ekonominë, jetën dhe na morën lirinë?
JA KY ËSHTË MASHTRIMI I MADH!!!

P.s. E njëjta gjë dhe në Itali sipas ISTAT!!!

Fotografia e Av Altin Goxhaj

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.