Standard.al

Zjarr në Krujë, rrezikohen banesat pranë

0

Një zjarr i madh ka përfshirë ullishte dhe shkurre në Krujë, një zonë mbi 1 hektar afër varrezave në lagjen “Suta”.

Flakët janë përhapur edhe afër banesave që ndodhen aty pranë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.