Standard.al

VIDEO/ Shpërthimi në Bejrut, kamera brenda një spitalit kap momente tragjike

0

Pamjet nga kamerat e sigurisë tregojnë momentin kur ndodhi shpërthimi në Portin e Bejrutit, ndërsa forca shkatërruese goditi Qendrën Mjekësore Universitare “St. George”.

Dyer, dritare dhe pjesë të tavanit të rrëzuar… Po ashtu duken pacientët dhe stafi mjekësor i plagosur nga shpërthimi.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.