Standard.al

Kim Kardashin dhe Kanye West nisin pushimet së bashku

0

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë qenë shumë të komentuar kohët e fundit, shkruajnë mediat e huaja.

Ata nuk i kanë pasur punët edhe aq mirë me njëri-tjetrin andaj edhe u bën cak i mediave rozë.

Së fundmi paparacët i kanë fotografuar së bashku dhe thuhet se ata i kanë nisur pushimet.  Kim po tenton që ta shpëtojë martesën me reperin, raporton Daily Mail. Për  këtë arsye, ata vendosën që së bashku me katër fëmijët e tyre të pushojnë një javë në Republikën Domenikane.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.