Standard.al

Keisi dhe Stresi do martohen pas karantinës? “Do bëjmë një dasmë të madhe”

0

Stresi dhe Keisi janë në qendër të vëmendjes përsa i përket jetës private dhe lidhjes së tyre të dashurisë.

Jo pak herë ata janë përballur me probleme dhe ndarje, por mesa duket dashuria që kanë për njëri-tjetrin ka triumfuar ndaj çdo pengese që kanë hasur.

Së fundmi Keisi përmes kanalit të saj në Youtube ka treguar se për shkak të pandemisë nuk kanë mundur të bëjnë dasmë, por kur ta bëjnë do e bëjnë shumë të madhe.

“Aktualisht, prej pandemisë nuk mund ta bëjmë. Por di të them që kur të bëj dasmë, do të bëj një dasmë të madhe. Shumë të madhe”, është shprehur ajo.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.