Standard.al

Zbardhen dy vrasjet makabre në Elbasan, autorët vrasës me pagesë

0

Zbardhen vrasjet e Emiljano Ramazanit dhe Regis Runaj ne Elbasan, miq mes tyre. Ata janë vrarë të dy në një ditë, por trupi i pajetë i Regis Runaj u gjet disa ditë më pas.

Policia ka arrestuar edhe 2 persona të tjerë për vrasjen. Viktima R. R. mbrëmjen e ngjarjes ka qenë nën shoqërinë e autorëve, të cilët pasi kanë pirë, e kanë qëlluar një herë me thikë pas shpine dhe më pas edhe 26 herë të tjera.

vijon…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.