Standard.al

Makina përplas të moshuarin në Tiranë, 80-vjeçari e dërgojnë me urgjencë në spital

0

Një aksident  ka ndodhur ditën e sotme në rrugën “Frederik Shiroka” në Tiranë. Bëhet me dije se mjeti me drejtues shtetasin E.M., 25 vjeç ka aksidentuar këmbësorin P.B., 80 vjeç. Menjëherë pas aksidentit i moshuari është nisur me urgjencë drejt spitalit dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi policisë:

Më datë 08.08.2020, rreth orës 10:20, në rrugën “Frederik Shiroka”, mjeti me drejtues​ E.M., 25 vjeç ka aksidentuar këmbësorin P.B., 80 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.