Standard.al

Gazetarja e BBC-së zhvillonte intervistë/ Shpërthimi i madh në Bejrut e përplas në tokë (VIDEO)

0

Gjatë shpërthimit të fuqishëmnë Bejrut të Libanit kanë humbur jetën të paktën 150 persona dhe mbi 5 mijë tjerë janë lënduar.

 

 

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.