Standard.al

Aksidentohen dy motorë në Peqin, humb jetën një person

0

Dy motorë në Peqin janë përplāsur. Për pasojë, një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur rëndë.

Vijon…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.