Standard.al

Foto-detaje/ Ishte shtruar disa herë në spitalin psikiatrik, ja kush është djali që masakroi nënën në Pogradec

0

Detaje te reja jane zbuluar nga ngjarja e rende ne Pogradec.

Olsi Çekiçi, 44 vjeç, qëlloi sot në orët e pasdites disa herë për vdekje me thikë në banesën nënën e tij Feride Çekici. Ky është versioni zyrtar i Policisë së Pogradecit, për ngjarjen tronditëse.

Çekiçi, në foton e mëposhtme, mësohet se është me precedent të mëparshëm penal, i dënuar për drogë.

Ky i fundit vuan edhe nga shëndeti mendor. Para disa kohësh ai ka marrë mjekime dhe ka qenë i shtruar në spitalin psikiatrik në Elbasan.

 

 

44 vjecari është shoqëruar në komisariat ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e këtij krimi mjaft të rëndë.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.