Standard.al

Aksident në orët e mbrëmjes, motori përplas keq këmbësorin

0

Nje aksident i rende ka ndodhur mbremjen e sotme ne Tirane.

Nje kembesor eshte perplasur nga nje automjet pranë Poliklinikës nr.9.

Ambulanca ndodhet në vendngjarje dhe ka marrë të lënduarin nga vendi i ngjarjes.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.