Standard.al

Dy vëllezër 85 dhe 78 vjeç ndërrojnë jetë brenda natës nga koronavirusi në Kosovë

0

Dy vëllezër nga Peja kanë ndërruar jetë brenda një natë në fshatin Novosellë.

Mësohet se viktimat janë Mustafë dhe Zekë Zekaj, respektivisht 85 dhe 78 vjeç,
Vëllezërit kishin simptoma të Covid-19 dhe dyshohet se ndërruan jetë si rezultat i këtij virusi .

Gjatë 24 orëve të fundit, sipas ISHPK-së në Kosovë u regjistruan 225 raste të reja me koronavirus, prej tyre gjashtë nga Peja.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.