Standard.al

Dua Lipa e pandalshme, do të bashkëpunojë me Madonën dhe Gwen Stefani

0

Dua Lipa ka bërë një njoftim të papritur në Twitter ku shkruan se në 21 gusht do të dalë “Club Future Nostalgia – The Remix Album”.

Një projekt ndërkombëtar ku marrin pjesë shumë artistë, nga Madonna tek Gwen Stefani, nga Missy Elliot tek Mark Ronson.

Kënga “Levitating” do të riinterpretohet nga Madonna dhe Missy Elliot dhe do të lançohet në 14 gusht. Ndërsa kënga Physical” do të ketë një tjetër version me Gwen Stefani dhe Mark Ronson.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.