Standard.al

Cardi B ‘çmendet’ pas këngës ‘Të ka lali shpirt’

0

Reperja e njohur Cardi B ka realizuar një video live në Instagram, në të cilën është shfaqur duke dëgjuar një ndër këngët më të pëlqyera shqiptare.

Bëhet fjalë për “Të ka lali shpirt”, bashkëpunimi i Silva Gunbardhit, Mandit dhe Dafit.Silva ka publikuar një pjesë të videos në profilin e saj të Instagramit, krahas së cilës ka shkruar” Cardi B të dua!”.

Menjëherë sa del kënga reperja dëgjohet duke thënë:

“O kjo kënga sërish, nuk di si t’i ngrej volumin”.

Të ka lali shpirt” është publikuar në vitin 2013 dhe ende dëgjohet. Kënga numëron 549.463.086 klikime në kanalin e Youtubit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.