Standard.al

Arbana Osmani publikon foton, ndjekësit e ‘nxjerrin zbuluar’

0

Arbana Osmani  duket se shumicën e kohës gjatë këtij sezoni veror e ka kaluar në shtëpi, ose ka zgjedhur të pushojë në vende malore.

Në rrjetet sociale ajo ka postuar një foto nga Borshi, dhe menjëherë fansat i kanë zbuluar se bëhet fjalë për një foto të vitit të shkuar. “Nuk është foto e vjetër kjo?Nuk i shpëton gjë syrit të ndjekësve.”-ka shkruar një fanse e saj. “Nuk ju shpëton gjë juve. S’mund të ishin ndryshe ndjekësit e mi”- ia ka kthyer Arbana.

  • foto galeri

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.