Standard.al

Pas Hotit, infektohet me koronavirus edhe zëvendës kryeministri

0

Pas kryeministrit Avdullah Hoti, edhe zëvendësi i tij është infektuar me koronavirus.

Selmanaj përmes një postimi në rrjetet sociale, bën me dije se pas testimin ka rezultuar pozitivë dhe ndodhet në izolim.

POSTIMI:

Dje e kam bërë testin për covid-19 dhe sot më njoftuan që kam rezultuar pozitiv.

Specialistët shëndetësor po më thonë që jam a-simptomatik.

Nga momenti i testimit jam izoluar dhe kështu jam i detyruar të qëndroj edhe për dy javët e ardhshme.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.