Standard.al

‘Mam, ja dola’ reperi shqiptar arrin suksesin e shumëpritur

0

Reperi i njohur me origjinë shqiptare, Gashi, po korr një sukses të jashtëzakonshëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ai ka sjellë prej kohësh projekte që janë kthyer menjëherë në hite.

Për të gjitha këto dhe shumë të tjera, Gashi ka dhënë intervistë në prestigjiozen “Forbes”.

Ai ka treguar  se do sjellë bashkëpunimin e ëndrrave me Sting.

Ky pa dyshim është një nga arritjet më të mëdha për momentin dhe ai e ka ndarë këtë lajm edhe në “Instagram”. “Shiko mam’, ja dola!”, shkruan reperi.

Gjatë intervistës Gashi ka folur mbi frymëzimin nga artistët e mëdhenj, si George Michael, si dhe frymëzimin nga muzika e viteve ’80.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.