Standard.al

Berisha plas denoncimin bombë: Grabiten hotelet në pikun e pushimeve, policia ‘vadit hashashin’

0

Një qytetar ka denoncuar grabitjet që po ndodhin në disa hotele në zonën e Ksamilit në jug të vendit këto ditë. Rasti më i fundit është ai i grabitjes së një hoteli mbrëmjen e djeshme, ndërsa dy hotele janë grabitur në ditët e shkuara. Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha.

‘Pushuesit i vjedhin ne Ksamil!

Narkopolicia vadit dhe ruan hashashin. Nuk ka pune me hajnat e hoteleve.

Lexoni denoncimin e pushuesit dixhital. sb

Pershendetje Dr skandal , jemi ne ksamil na eshte vjedh hoteli mbrem naten tani mar vesh qe edhe dy hotele te tjer jan grabitur , kemi dy ore qe presim policine akoma spo vine . shtet ..’

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.