Standard.al

Tepelenë, sipërfaqja e madhe e tokës pranë Ujit të Ftohtë përfshihet nga flakët

0

Një sipërfaqe e madhe toke është përfshirë nga flakët mbrëmjen e kësaj të diele (2 gusht) pranë Ujit të Ftohtë, Tepelenë.

Forcat e zjarrëfikëses janë nisur për në vendngjarje por për shkak të errësirës dhe të terrenit është e vështirë të ndërhyhet.

Nuk dihen ende rrethanat e këtij zjarri.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.