Standard.al

Një tjetër pozë e Sarës me barkun e fryrë…

0

E dashura e Ledrit është shtatzënë.

Madje, është bërë e ditur se ai dhe Sara Hoxha do bëhen prindër të një vajze, shkruan Syri Kosova.

Sara është shumë aktive në rrjetet sociale, aty ku së fundmi e publikoi një tjetër imazh me barkun e fryrë, të cilin ia mbante një shoqe e saj.

Kështu, bukuroshja shqiptare po tregon se sa shumë e shijon këtë shtatzëni.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.