Standard.al

Makina përfshihet nga flakët në qendër të Tiranës…

0

Një automjet mësohet se është përfshirë nga flakët në orët e mesditës së sotme.

Ngjarja ka ndodhur në orën 16.25 në Rrugën e Durrësit.

Deri tani dyshimet janë për një ngjarje aksidentale.

Ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.08.2020, rreth orës 16:25, në rrugën e “Durrësit”, si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorrit, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues K.SH., ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.