Standard.al

Lajm i hidhur për fansat e “La Casa de Papel”, sezoni i pestë do të jetë i fundit

0

“La Casa de Papel” është një nga serialet më të ndjekur të të gjtha kohërave. Me skenat e saj shpërthyese dhe planet e grabitësve, bën që interesimi për të të rritet edhe më shumë. Sidoqoftë, krijuesi i tij ka zbuluar se sezoni i pestë do të jetë seria e fundit e këtij seriali. “La casa de papel 4” u lançua më 4 prill të këtij viti.

Seria e pestë u konfirmua nga Netflix në fillim të këtij muaji, por tani shërbimi ‘streaming’ gjithashtu ka zbuluar se do të jetë shfaqja e fundit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.