Standard.al

I riu bie nga lartësia e pallatit në Tiranë…

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë në orët e mbrëmjes.

Një i ri mësohet se ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme dhe është transportuar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Astirit në kryeqytet.

I riu mësohet se është i moshës rreth 30-vjeç.

Nuk janë ende të qarta rrethanat se si i riu ka rënë nga lartësia e pallatit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.