Standard.al

Ami kthehet pas në kohë dhe ndan momentet më të bukura nga udhëtimi pranë Ermalit…

0

Me postimin e fundit në rrjetet sociale, Amarda Toska ka kujtuar pushimet e vitit të kaluar me bashkëshortin e saj, Ermal Mamaqi.

“Pushimet e 2019-ës. Kur udhëtonim, ku e ke motorrin në amalficoast?”, ka shkruar Amarda krah fotove dhe videove të ndryshme ku shihet krah Ermalit duke shijuar vendin në të cilin kanë udhëtuar, në Capri të Italisë.

Me siguri dyshes i mungojnë shumë këto kohë kur kanë pasur mundësi të shijojnë çdo vend të botës pa kurrëfarë pengese.

Fansat e tyre kanë komentuar poshtë postimit duke i komplimentuar të dy për ‘look-un’ e tyre të kuruar deri në detaje në këto pushime.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.