Standard.al

Basha takim në selinë blu me Yuri Kim dhe Sorecën, ja çfarë do të diskutohet

0

Ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim dhe ambasadori i BE-së, Luigi Soreca kanë shkuar në zyrën e kreut të PD-së, Lulzim Basha. Ambasadorët ndodhen në selinë blu, ku mendohet se në fokus të takimit të jenë hapja e listave me miratimin e ndryshimeve kushtetuese ditën e sotme nga parlamenti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.