Standard.al

“Rrotacioni është i pashmangshëm”

0

Nga Endrit Braimllari

 

Edi Rama dhe rilindja kane marre fund, jane te tmerruar nga zgjedhjet e lira dhe te ndershme. Edi Rama tregon qarte qe eshte kunder Bashkimit Europian dhe nuk do qe Shqiperia te behet pjese e BE. Izolon Shqiperine per interesin e tij personal. Prishi dakortesine e 5 Qershorit sepse kerkon pushtet ne tavoline. Largimi nga pushteti eshte makthi i vertete i Edi Rames dhe Rilindjes.
#shqiperia_shtepia_juaj!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.