Standard.al

“I bekuar me familjen time”/ Milot Rashica festë madhështore në Kosovë me rastin e lindjes së djalit

0

Futbollisti i njohur i përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica u bë baba për herë të parë rreth 2 muaj më parë. Bashkëshortja e tij, Belkiz Kera, solli në jetë një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Tian.

Ata organizuan dhe një festë madhështore për vogëlushin e tyre ku kishin ftuar familjaret dhe miqtë e tyre. Bashkëshortja e futbollistit shqiptar ka publikuar disa foto nga festa për vogëlushin e tyre.

“E bekuar me familjen time”, ka shkruar Kera në mbishkrimin e këtyre imazheve. Ndërkohë, të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve të çiftit, duke iu uruar bekimet më të mira për djalin e tyre.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.