Standard.al

Kërcet arma në Kurbin/ Plagoset gjatë natës 40-vjeçari, policia në kërkim të autorëve

0

Një 40-vjeçar ka mbetur i plagosur në dorë gjatë natës në një fshat të Kurbinit, në rrethana ende të paqarta.  Raportohet se persona ende të paidentifikuar e kanë qëlluar me armë zjarri personin e plagosur, ndërsa ai ndodhet aktualisht në spital. Policia ka nisur hetimet për identifikimin e autorëve si dhe kapjen e tyre.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.