Standard.al

Infektohen me COVID-19 aktorja e njohur indiane Aishwarya Rai dhe vajza e saj

0

Aktorja ikonë e Bollywoodit, Aishwarya Rai Bachchan dhe vajza e saj, Aaradhya, 8 vjeçe kanë rezultuar pozitive në koronavirus.

Lajmi vjen pasi bashkëshorti dhe vjehrri i saj janë gjithashtu të prekur nga koronavirusi dhe që prej ditës së shtunë ndodhen të shtuar në spital në gjendje stabël. Ndërsa Aishwarya dhe vajza e saj Aaradhya do të vetkarantinohen në shtëpi.

Aktorja 46-vjeçare me anë të një postimi në Twitter tha se vjehrri dhe bashkëshorti i saj do të qëndrojnë në spital deri sa të thonë mjekët.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.