Standard.al

E “krimbur” në para, ja çfarë bleu Marina Vjollca afër 1000 euro

0

Moderatorja e njohur, Marina Vjollca se bashku me kengetarin i cili njekohesisht eshte edhe bashkeshorti Getoar Selimi shquhen per jetën luksoze qe bejne. Së fundmi është publikuar çmimi i një fustani të Marinës dhe shihet se e kap shifrën e 975 eurove,

Ndër të tjera Marina duket se është mërzitur me gjendjen e pandemisë pasi para disa ditësh është kthyer në kohë dhe ka kujtuar një nga pushimet luksoze me Getin.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.