Standard.al

Bushati: Rama i vodhi zgjedhje në 2017, tani prapë do t’i vjedhë

0

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Open” në Top Channel po diskutohet për Listat e hapura apo të mbylla në zgjedhje. Analisti i njohur, Andi Bushati foli me tone të ashpra ndaj kryeministrit duke thënë se ai ka futur banditë në zgjedhje.

“Rama i vodhi zgjedhje në 2017, tani prapë do t’i vjedhë. Tani për listat e hapura unë jam pro dhe e kam firmosur.  Stuata në vendin tonë është e tillë. Kemi tre banda, që asnjëri nuk i do këto tre banda. Problemi tani është se njëra bandë u ka vërë lakun në fyt bandave të tjera”- tha Bushati.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.