Standard.al

“Më ka mbetur fiksim të puth në buzë Bujar Asqeriun”, çudit aktori shqiptar: Sa herë e shoh them…

0

Aktori Amos Zaharia i cili është pjesë e trupës që luan në komedinë “Boing Boing”, ndërsa në segemente të ndryshme të rolit të tij ai puthet me tre gra brenda shfaqes.

Zharai ka qenë i ftuar në emisionin “E diell” dhe është pyetur nëse do puthej me ndonjë mashkull në buzë ndërsa përgjigja e tij ka qenë befasuese. Ai tha se nëse do të kishte puthur ndonjë mashkull, ai do të ishte aktori Bujar Asqeriu.

“Për meshkuj më ka mbetur fiksim Bujar Asqeriu, sa herë e shoh them ah Bujari. Si s’të putha njëherë. Po prit se ka karrierë të gjatë”, tha Amosi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.