Standard.al

Aksident i rëndë në Tiranë-Durrës, përplasen 3 makina, disa të plagosur rëndë

0

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite, kete here në autostradën Tiranë-Durrës.

Në aksident janë përfshirë disa automjete, ku raportohet edhe për disa persona të lënduar rëndë.

Në aksident thuhet se janë përfshirë tre makinë, ndërsa të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt Traumës.

Në vendngjarje kanë mbërritur efektivët e policisë ku po punohet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të aksidentit si dhe rregullimin e trafikut.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.