Standard.al

BMW-ja përplaset me zetorin, plāgosen tre persona në autostradën Levan-Tepelenë

0

Gjatë natës ka ndodhur një aksident në autostradën Levan-Tepelenë.

Mësohet se një makinë tip “BMW” është përplasur me një zetor dhe si pasojë janë plāgosur tre persona. Të plāgosurit ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

Aksidenti ka qenë mjaft i fuqishëm, sa mjeti bujqësor zetor është kthyer përmbys, ndërkohë edhe BMW-ja ka pësuar dëme të shumta.

Pas aksidentit në këtë aks rrugor është krijuar shumë trafik. Ndërkohë Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.