Standard.al

Feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeçe u bë Gjyste Vulaj

0

Gjyste Vulaj, këngëtarja shqiptare, po feston ditëlindjen.

Ajo ka mbushur 43 vite jetë, edhe pse duket shumë më e re në moshë dhe për këtë ditëlindje i është organizuar festë private, të paktën kështu vërehet në një foto të postuar.

“Është ditëlindja ime”, ka shkruar Gjyste Vulaj pranë postimit në Instagram.

Për Gjystën urojmë edhe shumë vite tjera.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.