Standard.al

Ja sa bukur e ka festuar 34-vjetorin e lindjes Olta Gixhari

0

Padyshim që kjo është ditëlindja më e bukur për Olta Gixharin. Aktorja shqiptare për herë të parë feston me një rrahje tjetër zemre brenda saj. Ajo është në pritje të fëmijës së saj dhe 34-vjetori i lindjes është i veçantë për të. Aktorja është në javën e 32-të të shtatzënisë dhe foshnja pritet të vijë në jetë së shpejti.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.