Standard.al

VIDEO/ Gruaja sulmohet nga ariu, po pozonte për foto pranë tij

0

Një grua u detyrua të vraponte për të shpëtuar jetën e saj pasi një ari i murrmë i inatosur iu sul mbrapa.

Ky incident i tmerrshëm ndodhi në Bac?u, Romania, kur gruaja provoi të pozonte pranë tij për foto.

Videoja shfaq një makinë të parkuar dhe dy njerëz që përpiqen të bëjnë foto.

Një burrë me një kamera profesionale po shkrepte fotot, teksa gruaja pozonte pranë ariut.

Por mesa duket ajo u afrua më shumë se sa duhet, pasi pak momente më vonë ariu fillon ta ndjekë.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.