Standard.al

Me video/ ‘Çmendet’ moti në Greqi, stuhi e fortë dhe breshër në mesditë

0

Një stuhi e fortë ka ‘pushtuar’ zonën e Ano Glyfada si dhe një pjesë të madhe të periferive jugore dhe juglindore të Greqisë.

Shiu i fortë ishte i shkurtër, por i aftë të shkaktonte probleme, kryesisht në lëvizjen e automjeteve. Deri më tani nuk flitet për persona të lënduar.

Për më tepër shihni videon e publikuar në mediat greke.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.