Standard.al

Mbytet në Durrës një 60 vjeçare, ja çfarë thotë policia

0

Nje e moshuar eshte mbytur diten e sotme ne Durres. Siç njofton Policia e Durrësit, sot rreth orës 18:00, një 60-vjeçare me inicialet F.,ZH, dyshohet se është mbytur duke u larë në det.

Njoftimi i Policisë:

Durrës/Informacion paraprak 

Më datë 07.07.2020, rreth orës 18:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, shtetësja F.Zh., 60 vjeçe,  banuese në Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Me fillimin e sezonit turistik, pas karantinimit, në bregdetin e Durrësit dhe të Shëngjinit, janë shënuar disa raste mbytjesh.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.